Pirmasis SELF STORAGE Lietuvoje! Kaip tai viekia?
/
/

Ar galite patikėti – patikima saugojimo vieta pigiau už nuomojamą garažą?

Mažiau – reiškia daugiau?

Tai pasakytina apie šiandienos rinkoje siūlomų transporto priemonėms skirtų patalpų (garažų) nuomos sąlygas lyginant su nauja, analogų neturinčia patikima įvairios technikos saugojimo vieta – Tech-Daiktams.lt.

 

  • Tech-Daiktams.lt specialiai įrengtose ir prižiūrimose patalpose klientas moka tik už savo transporto priemonės užimamą plotą, o ne už nepanaudojamą papildomą plotą nesaugomame garaže.
  • Tech-Daiktams.lt pasirūpina reikiama pastovia patalpų oro temperatūra, ko beveik neįmanoma užtikrinti tam nepritaikytame standartiniame garaže.
  • užtikrina aukščiausio lygio saugumą – nuo fizinės apsaugos iki analitinės stebėjimo sistemos, ko nebus be papildomų didžiulių išlaidų įprastiniame nuomojamame garaže.
  • klientui pageidaujant suteikiamos visos įmanomos transporto priemonės valymo, aptarnavimo ir priežiūros paslaugos – disponuojame tiek aukščiausio lygio technikos priežiūros ir tvarkymo priemonėmis, tiek vienoje vietoje suburtais aukščiausio lygio savo srities specialistais.

Atlikus išsamų technikos saugojimui skirtų garažų ar patalpų kainų tyrimą, padarėme išvadą, kad nuomotis nešildomas ir nesaugomas patalpas yra kur kas brangiau nei palikti savo techniką saugoti Tech-Daiktams.lt specialistams. Tad, tikrai gausite su kaupu daugiau, patikėję saugoti savo mielą techniką.

Tech-Daiktams.lt – tai analogų neturinti, speciali įvairios technikos saugojimo ir preciziškos priežiūros vieta, visapusiškai pasirūpinanti kliento transporto priemone – patalpų oro reikiamos temperatūros nuolatiniu palaikymu; aukščiausio lygio saugumu – signalizacija, analitine stebėjimo sistema, fizine apsauga; transporto priemonių valymo, aptarnavimo, priežiūros ir visomis kitomis kompleksiškomis paslaugomis.

 

Daugiau informacijos:

 

Tel.Nr.: 8 678 40523

El.p.: Tech@Daiktams.lt

Spread the love

Trūksta vietos namuose? Saugokite daiktus čia!

Klientų atsiliepimai

Vaiva

Jau ir mūsų šeima pervežė pirmuosius savo "brangintinai"/saugotinus daiktus i Daiktams,lt saugyklą. Gavome draudimą ir nuosavą spyną! Nuo šiol vaikai neteko galimybės rasti iš anksto ruošiamų gimtadienio dovanų namie.

Susisiekite!