Pirmasis SELF STORAGE Lietuvoje! Kaip tai viekia?
/
/

Tech.Daiktams.lt – nauja saugojimo vieta technikos aistruoliams

Tech.Daiktams.lt –  tai pirmoji, analogų neturinti Lietuvoje, technikos mylėtojams skirta specialios priežiūros reikalaujančios auto, moto ir kt.transporto priemonių saugojimo ir priežiūros vieta, ypatingos technikos  aistruolių VIP klubas – kurio nariams suteikiamos galimybės įgyvendinti savo svajonių projektus. 

 

AUKŠČIAUSIAS SAUGUMAS

Erdviose, apšildytose, specialiai saugojimui pritaikytose patalpose yra įrengta aukščiausios klasės signalizacija bei analitinė stebėjimo sistema, teritorija – saugoma fizinės apsaugos. Visa tai – Jūsų patikėtų mums saugoti automobilių, įvairių motociklų, keturračių, valčių ir visos kitos motorinės technikos – aukščiausio lygio saugumui užtikrinti.

 

PROFESIONALI PRIEŽIŪRA

Pristačius saugojimui techniką, įmonės darbuotojai profesionaliai ja pasirūpina – technika yra išplaunama karštu vandeniu, išvaloma, pastatoma ir uždengiama apsaugine kvėpuojančia medžiaga. Esant poreikiui  – išdžiovinama drėgmės surinktuvais. Technika yra  apžiūrima profesionalų detaliai, siekiant išsiaiškinti mažiausius trūkumus, jei jie yra. Tai suteikia savalaikę technikos priežiūrą, prevenciją bet kokiems galimiems gedimams. Klientams yra pateikiamos detalios rekomendacijos ir trūkumų šalinimo priemonių aprašymas.

 

VISKAS APGALVOTA. JŪSŲ PATOGUMUI

 • Kiekvieną dieną visa saugoma technika yra apžiūrima, kad įvertinti vizualinius pokyčius, jei tokie atsirastų.
 • Kas savaitę – tikrinama visos technikos skysčių prasiskverbimo rizika. Skysčių prasiskverbimo saugumo identifikavimui, po kiekviena saugoma priemone yra klojama speciali medžiaga.
 • Taip pat  – nuolat tikrinamas padangų slėgis, kuris turi skirtis saugojimo metu ir prieš atsiimant automobilį eksploatavimui.
 • Akumuliatoriai  – nuolat kraunami, siekiant užtikrinti jų ilgaamžiškumą.
 • Klientui pageidaujant, automobiliuose patalpinami automatiniai drėgmės surinkėjai ir kvapo sugėrikliai.
 • Technika yra nuolat perridenama, pakeičiant padangų apkrovimo taškus ir įsitikinant, kad guoliai ir kitos judančios dalys yra nuolat “prasukamos”.
 • Esant poreikiui, technika reguliariai užvedama – “pašildoma”, tuo metu inspektuojami visi kritiniai parodymai, tokie kaip  – tepalo spaudimas ir kt.
 • Laiku tikrinama technikos skysčių kokybė (aušinimo, stabdžių, kt.) ir esant poreikiui bei kliento sutikimui, keičiami.
 • Reguliariai yra tikrinamas elektros prietaisų funkcionalumas, tokių kaip el.sėdynių, langų, langų plovimo purkštukų ir kt.
 • Esant poreikiui, automobiliai yra paruošiami ilgalaikiam saugojimui, juos specialiai konservuojant.
 • Pagal pageidavimus atliksime techninius aptarnavimus: tepalų ir filtrų keitimas, ratų balansavimas ir t.t.

 UŽDARAS VIP KLUBAS

Uždaras „Tech-Daiktams.lt“ klubas – išskirtiniems technikos mylėtojams.
Daugiau informacijos apie VIP klubą:

Privatus, išskirtinėmis paslaugomis pasižymintis  „Tech-Daiktams.lt“  VIP klubas – ypatinga technikos aistruolių vieta. Rūpestingai saugomos ir puoselėjamos, specialiai įrengtos patalpos su išskirtinėmis vietomis laikyti ir saugoti unikalią techniką, naudotis aukščiausios kokybės technikos priežiūros priemonėmis, gauti specialią informaciją bei pagalbą kuriant, restauruojant ar renkant transporto šedevrus.
Tai vieta bendraminčių, kuriems svarbus tarpusavio pasitikėjimas, aistra technikai bei intensyvus gyvenimo būdas.

Norite tapti Tech-Daiktams.lt“ VIP klubo nariu?

Pirmiausia, užpildykite klubo nario anketą, kurią atsiųsime susisiekus žemiau nurodytomis koordinatėmis. Anketoje pateikta informacija  – konfidenciali. Klubo vadovybė nusprendžia, ar kandidatas yra tinkamas tapti VIP klubo nariu ir užtikrina, kad klubo nariais taptų tik patikimi, geras rekomendacijas turintys asmenys. Jeigu kandidato prašymas yra patvirtinamas, būsimasis klubo narys yra pakviečiamas pasirašyti partnerystės sutartį bei sumokėti nario mokestį. Jei norite tapti VIP klubo nariu – susisiekite su mumis Tech@daiktams.lt arba +370 678 40 523.

DĖMESIO

Technika be Jūsų žinios niekada nebus paliesta. Visi darbai yra suderinami su klientu prieš juos atliekant.

 

Techniką galite patys pristatyti ir pasiimti. Tačiau, klientui pageidaujant, tai galime padaryti ir mes. Pristatyti saugiai automobilį (kitą techniką) iš/į bet kurios ES vietos, atvežti motociklus ar keturračius į Jūsų pasivažinėjimo vietą, pilnai paruoštus eksploatavimui, o pasivažinėjus  – pasiimti ir paruošti saugojimui.

 

PRAMOGAUKITE BE RŪPESČIŲ. PATIKIMA VIETA  JŪSŲ Tech.Daiktams.lt

Daugiau informacijos:

Tel.Nr. +370 678 40523

El.pašto adresas: tech@daiktams.lt

Spread the love

Trūksta vietos namuose? Saugokite daiktus čia!

Klientų atsiliepimai

Vaiva

Jau ir mūsų šeima pervežė pirmuosius savo "brangintinai"/saugotinus daiktus i Daiktams,lt saugyklą. Gavome draudimą ir nuosavą spyną! Nuo šiol vaikai neteko galimybės rasti iš anksto ruošiamų gimtadienio dovanų namie.

Susisiekite!