Pirmasis SELF STORAGE Lietuvoje! Kaip tai viekia?
/
/
+370 61011106 Vilnius
+370 69011106 Kaunas

Lietuvoje atidaryta pirmoji daiktų saugykla

Dažnas lietuvis mėgsta kaupti daiktus, pažiūrėję į miegamųjų rajonų daugiabučių balkonus, pastebėsite, kad didžioji jų dalis yra virtę sandėliukais.

Pavasaris puiki proga apsikuopti ir jei per gyvenimą prisikaupė daug daiktų, bet išmesti juos gaila, tai jums greičiausiai tiks nauja, šiandien Vilniuje pristatyta paslauga.

Vilniuje, Savanorių prospekte šiandien atidaryta pirmoji Lietuvoje, „self storage” – savarankiško daiktų saugojimo saugykla Daiktams.lt.

Saugyklos patalpas suprojektavo ir įrengė specializuota Belgijos daiktų saugyklų įrengimo bendrovė, kuri pasaulyje yra įrengusi daugiau nei 400 panašaus profilio objektų.

Saugykloje galite pasirinkti sandėliavimo patalpų dydžius nuo 1 iki 12 kv. m. Bendrovė paskaičiavo, kad 12 kv. m. atitinka 210 dėžių. Mažiausias sandėliavimo terminas yra vienas mėnuo, o mažiausias paslaugos mokestis 15 eurų.

Pastatas ir visi jame saugomi daiktai yra apdrausti, todėl galite būti ramūs dėl daiktų saugumo. Pastate įmontuota tarptautinius standartus atitinkanti saugos sistema. Raktą nuo saugyklos turėsite tik jūs, o patekti į saugyklą galėsite visą parą, jums patogiu metu.

Pasakykite sudie sandėliukams!

Susisiekite!